Využite dotovanú hypotéku vo výške 1.49%

Získajte svoje vysnívané bývanie v bytovom dome Orion. Vyberte si byt, ktorý Vám vyhovuje a my vám pomôžeme so splátkami hypotekárneho úveru v týchto neľahkých časoch.

Nami dotovaná splátka hypotéky vo výške rozdielu medzi úrokovou sadzbou hypotéky dohodnutou s bankou a nami dotovanou úrokovou sadzbou do výšky 1.49% platí na prvé dva roky od načerpania hypotekárneho úveru v banke. Jedinečná ponuka dotovanej splátky hypotéky je časovo aj množstevne limitovaná a preto sa oplatí byť medzi prvými. Neváhajte nás preto kontaktovať čo najskôr.

0 %

Podmienky dotovanej splátky hypotéky 1,49%

Platí pre hypotéku do výšky maximálne 80% z kúpnej ceny.

Platí pre hypotéky až do splatnosti na 30 rokov a dobou fixácie minimálne na 3 roky.

Dotovaná splátka hypotéky s garantovaným úrokom 1,49% p.a. platí po dobu 2 rokov od poskytnutia hypotéky bankou.

Ponuka dotovanej hypotéky platí pre obmedzený počet klientov a má obmedzenú dobu trvania.

Kto môže dotáciu splátky hypotéky využiť?

Dotáciu splátky hypotéky môžu využiť záujemcovia o byt v bytovom dome Orion Ružomberok, ktorí podpíšu príslušnú zmluvnú dokumentáciu so spoločnosťou Orion Partners. Dotácia splátky platí pre hypotekárny úver až do výšky 80 % z kúpnej ceny bytu a do splatnosti 30 rokov pri dobe fixácie minimálne 3 roky. Hypotéka musí byť financovaná v jednej zo zazmluvnených bánk (Tatra banka, Unicredit banka, VÚB)

obyvackaDSC04763-2-1024x988

Kedy a v akej forme bude dotácia splátky hypotéky poskytnutá?

Dotácia splátky hypotéky vo výške rozdielu medzi úrokovou sadzbou hypotéky dohodnutou s bankou a dotovanou úrokovou sadzbou, ktorú poskytuje spoločnosť Orion Partners do výšky 1,49% vám bude jednorazovo vyplatená po nadobudnutí vlastníckeho práva k nehnuteľnosti v projekte Orion Ružomberok.

Modelový príklad

 

Dotovaná splátka hypotéky s úrokom 1,49%
vám môže ušetriť až takmer 4200€ za dva roky!*

 

 

*Vzorový príklad sme pre vás vypočítali z ponuky 3-izbového bytu zariadeného v štandarde, ktorého cena aj s pivničnou kobkou kobkou je 130 675€. Mesačná splátky hypotéky pri poskytnutí 80% kúpnej sumy so splatnosťou na 30 rokov pri  aktuálnych sadzbách hypotekárnych úverov v komerčných bankách na úrovni 4,59% vychádza na 535,3€, s dotovanou splátkou hypotéky (1,49%) 360,8€. To znamená, že každý mesiac ušetríte až 175€, čo za 24 mesiacov bude dokopy 4188eur.