Jarná zľava na byty v Orione je tu!

Správy o všade prítomnom zdražovaní zaplavujú stránky novín a vysoká inflácia sa stala dennou súčasťou našich životov. Pocítil to aj realitný trh, keď najmä exponenciálny rast cien stavebných materiálov vystrelil ceny nehnuteľností do rekordných výšin. V bytovom dome Orion Ružomberok to však tak úplne neplatí!

Pripravili sme si pre Vás špeciálnu jarnú akciu, kde nájdete všetky voľné byty na 1.nadzemnom podlaží v mimoriadnej jarnej zľave! Pre kupujúcich to znamená, že plne zariadený 1-izbový byt v bytovom dome Orion je možné si zakúpiť už od 55 900€! Všetky naše byty zakúpené do 31. 08. 2022 budú odovzdané vo vysokom štandarde a po odovzdaní bytu bude možné prakticky ihneď bývať. Aj táto výhoda nie je na našom realitnom trhu bežným javom. Nepremeškajte preto jedinečnú príležitosť a zaobstarajte si svoje nové bývanie, alebo investičnú nehnuteľnosť čím skôr. V ponuke máme aj tri trojizbové byty pre potreby rodín.

Práce na bytoch v bytovom dome Orion pokračujú výborným tempom.

Odovzdanie bytového domu Orion je naplánované na druhý polrok roka 2023, kedy sa do bytového domu nasťahujú jeho prví obyvatelia.

V prípade záujmu o byt, či akejkoľvek otázky neváhajte kontaktovať zástupcu spoločnosti Orion Partners, s.r.o. a lídra iniciatívy Staviame Nový Ružomberok – Tomáša Kloptu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.