Lokalita

Výborná lokalita na krok od plnej občianskej vybavenosti.

V dochádzkovej vzdialenosti od bytového domu Orion Ružomberok zájdete ku všetkým potrebným obchodom potrebným pre pohodlný nákup. Ďaleko to nebudú mať ani deti do školy, či do škôlky. Pohodlne vybavíte aj lekára, či vydzvihnete nákup na pošte.

Jedinečná lokalita plne vybaveného sídliska Roveň ponúka komplexnú občiansku vybavenosť. Budúci obyvatelia bytového domu Orion Ružomberok sa tak môžu tešiť na pohodlné bývanie na krok od všetkého, čo človek potrebuje k životu.

Vyhľadávaná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou

V pešej dostupnosti od bytového domu Orion nájdete všetko, čo vaša rodina potrebuje. Školy aj škôlky máte vyslovene na dosah ruky a tak vaše deti nebudú do školy nikdy meškať.

Vďaka výbornej dopravnej dostupnosti autom, blízkosti zastávky MHD a zároveň aj blízkosti autobusovej, či vlakovej stanice budete všade kde potrebujete vždy včas

Dostatok parkovacích miest pre každého obyvateľa? Pivničná kobka ku každému bytu? V bytovom dome Orion Ružomberok samozrejmosť!

Do potravín, lekárne, či elektra to máte z Orionu doslova na skok. Všetky výhody mestského pohodlia zosobňuje práve bytový dom Orion Ružomberok

Orion Partners s.r.o.

Staviteľom bytového domu Orion je spoločnosť Orion Partners s.r.o., ktorej predstavitelia majú dlhoročné skúsenosti so stavbou bytových a apartmánových domov.