Jednoduchá a rýchla kúpa bytu v Orione vďaka našim partnerským bankám!

Bytový dom Orion Ružomberok

Mnohých potenciálnych kupujúcich odrádza od kúpy bytu práve vybavovanie hypotekárneho úveru v bankách, ktoré býva niekedy zdĺhavé a náročné. V projekte Bytový dom Orion Ružomberok to však máte odteraz omnoho jednoduchšie!

V spolupráci s našimi partnerskými bankami sme si pre Vás pripravili ponuku zrýchleného hypotekárneho financovania bytu priamo na mieru! Pri zaobstarávaní hypotekárneho úveru v našich partnerských bankách nebudete potrebovať znalecký posudok a takisto nebudete platiť žiadny ďalší poplatok za poskytnutie hypotekárneho úveru! Len vďaka tomuto kroku ušetríte stovky až tisíce eur.

Hypotekárny úver v našich partnerských bankách budete môcť dosiahnuť až do výšky 80 a v niektorých prípadoch až 90% hodnoty nehnuteľnosti. Na kúpu tak budete potrebovať len 10 resp. 20% svojich vlastných prostriedkov. Veľkou výhodou je takisto možnosť komfortného poistenia nehnuteľnosti. Celý proces kúpy tak bude mimoriadne rýchly, výhodný a transparentný.

Byty v našom projekte Orion Ružomberok budú hotové už v priebehu zimy 2023/2024. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a zaobstarajte si vlastné bývanie, či výhodnú investičnú kúpu v jedinečnom projekte v jednej z najlepších lokalít v Ružomberku. 

Pre viac informácii o kúpe bytu a možnostiach financovania nás kontaktujte cez kontaktný formulár, alebo na telefónnom čísle +421 911 671 133.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *