Nepremeškajte jedinečnú možnosť kúpy bytu v bytovom dome Orion!

Bytový dom Orion Ružomberok úspešne pokračuje vo výstavbe. Už bezmála 50 majiteľov bytov v Orione sa môže tešiť na jedinečné bývanie v najvyhľadávanejšej lokalite v meste.

Výstavba úspešne napreduje

Výstavba bytového domu Orion začala koncom novembra 2021 a už v marci 2022 je viditeľná vizuálna premena niekdajšieho hotelu a internátu IKAR na moderný bytový dom Orion. Postupné odstraňovanie vonkajšieho opláštenia a rozsiahle búracie práce sú znamením pre širokú verejnosť, že komplexná prestavba Ikaru je v už v plnom prúde. Plánované odovzdanie bytov v druhom polroku 2023 by tak nemalo nič ohroziť.

Masívna prestavba niekdajšieho Ikaru je v plnom prúde.

S rastúcou infláciou a všeobecným zdražovaním preto prichádzame s jedinečnou možnosťou najvýhodnejšej kúpy bytov v bytovom dome Orion Ružomberok práve do 15.4.2022. Vlastné bývanie, či dobrá investícia za bezkonkurenčné ceny – taký môže byť aj Vaša nehnuteľnosť v Orione. Pri súčasnom tempe zdražovania je veľmi pravdepodobné, že šanca na kúpu bytu v meste Ružomberok za súčasné ceny sa už nebude opakovať. Nepremeškajte preto výhodnú ponuku bytov v našom bytovom dome a zaobstarajte si vlastné bývanie ešte dnes.

Vyberte si Váš budúci byt z našej ponuky: https://www.bytyorion.sk/ponuka/ a neváhajte sa nám ozvať.

#staviamenovyruzomberok