Predaj bytov v bytovom dome Orion zahájený!

Vzorový byt v bytovom dome Orion

Bytový dom Orion je realitou. Spustením predaja a slávnostným začiatkom výstavby sa začala písať nová história niekdajšieho hotelu a neskôr internátu IKAR.

Bytový dom Orion bude mať po komplexnej prestavbe 8 nadzemných podlaží a 1 podzemné podlažie slúžiace pre potreby pivničných kobiek. Bytový dom Orion bude obsahovať celkovo 153 bytov z ktorých 96 bude 2-izbových, 49 bude 1-izbových a celkový počet doplní 8 bytov v 3-izbových dispozíciách. Samozrejmosťou bude pivničná kobka prislúchajúca ku každému bytu či dostatok parkovacích miest v exteriéri.

Byty zakúpené do 31. 08. 2022 budú odovzdávané v štandarde

Byty v bytovom dome Orion zakúpené v uvedenom termíne sa budú odovzdávať vo vysokom zhotoviteľskom štandarde, v ktorom budú samozrejmosťou protipožiarne bezpečnostné dvere, či kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, sadrové omietky v bielej farbe, laminátové podlahy v izbách ako aj veľkoformátová dlažba 120x60cm v kúpeľni. Budúci obyvatelia bytového domu Orion, ktorí si zakúpia svoj byt v predstihu sa budú môcť tešiť aj na veľkoformátový obklad v kúpeľni so sanitou, sprchový kút, špičkové zabudované batérie, smart-home klimatizáciu s invertorom, takisto radiátory, vypináče či zásuvky a to všetko v cene bytu!

Vzorový byt
Aj takto môže vyzerať spálňa v bytovom dome Orion

Vzorový byt bytového domu Orion si môžete pozrieť v našej galérii – Vzorový byt – Byty Orion, alebo si dohodnite obhliadku a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár.

Kompletnú ponuku bytov na predaj aj s cenami nájdete v sekci „Ponuka“. So spustením predaja bytov v bytovom dome Orion sme si pre Vás zároveň pripravili prekvapenie v podobe vianočnej akcie v podobe zvýhodnenej ceny prvých 22 bytov, avšak len do 31.decembra 2021.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a poďte s nami postaviť nový Ružomberok!

#staviamenovyruzomberok