Byt č.217

Stav: Predaný

Počet izieb: 2

Podlažie: 2

Rozloha: 49,57 m²

Pivničná kobka: 2,07 m²

Loggia: 5,24 m²

Byt sa bude odovzdávať v prevedení štandard v hodnote 10 000€, ktorý  je už započítaný do predajnej ceny a ktorý bude obsahovať túto vybavenosť:

Vybavenie bytu

Devíziou celého bytu bude zabudovaná smart-home WIFI klimatizácia KAISAI s invertorom, ktorá bude slúžiť aj v chladnejších mesiacoch roka na ohrev miestnosti. Bonusom je dezinfekčná, aromatická či vysušovacia funkcia, ktorú ocenia určite všetci alergici, či skrátka všetci ľudia, ktorý majú radi čistý vzduch.

V byte sa bude nachádzať laminátová podlaha s okrajovými lištami, biele interiérové dvere, protipožiarne dvere. vysokokvalitné biele sadrové omietky, balkónová dlažba, plastové bezpečnostné okná kategórie “A” s dizajnovým antracitovým povrchom z vonkajšej strany, radiátory, zabudovaný sieťový kábel, vypínače, zásuvky.

Kúpeľňa

Veľkoformátová dlažba a  veľkoformátový obklad 120×60 cm, sprchový kút s nízkoprofilovou vaničkou z kameniva alebo vaňa, podomietková batéria, umývadlo so skrinkou, wc s podomietkovým splachovacím systémom a soft-close záchodovou doskou, ventilátor, osvetlenie, vývod na práčku.

Presný zoznam vybavenia bytu bude tvoriť prílohu ku zmluvám bytov.

V prvom kroku je možné podpísať rezervačnú zmluvu na byt číslo 217 s tým, že v deň podpisu vloží záujemca o byt bezhotovostne na číslo účtu spoločnosti sumu, ktorá je stanovená na 2500,- Eur pre 2-izbový byt.

Rezervačná zmluva je platná po dobu 30 kalendárnych dní.

V druhom kroku nasleduje podpis Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kedy klient doplatí sumu do 20 percent z ceny bytu.

Pri odovzdaní bytu sa podpisuje kúpna zmluva,  a klient dopláca zvyšných 80 percent ceny.

  1. Zaplatenie rezervačného poplatku vo výške 2500,- Eur
  2. Do 30 dní podpis ZobZ
  3. Úhrada 20% z kúpnej ceny
  4. Úhrada zvyšných 80% po odovzdaní bytu

Cena bytu v štandarde: – €

Napíšte nám

Zaujal vás bytový dom Orion? Máte záujem o konkrétny byt? Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára, alebo sa ozvite priamo na číslo uvedené pod kontaktným formulárom. Poďte s nami postaviť nový Ružomberok!

    Mám záujem o byt: